برنامه تلویزیونی محفل

ابراهیم جهانگیری حافظ کل قرآن کریم،۲۳ ساله از بندر عباس است. در ابتدا میزبانان به صورت پیوسته سوالاتی قرآنی از ابراهیم پرسیدند و پس از آن ابراهیم داستان حافظ قرآن شدن خود را تعریف کرد.

این قاری خوش صدا،خود را مدیون مادر خواند و استاد قاسمیان از اهمیت استغاثه پدر و‌ مادر در حق فرزندان گفت.

مادر ابراهیم نیز بر روی صحنه حاضر شد و از رضایت خاطر خود از فرزندش گفت و ابراهیم دست و پای مادر را در مقابل دیدگان همه بوسید.

مادر نیز از آرزوی قلبی خود برای حافظ قرآن شدن فرزندانش گفت و ابراهیم و رضا دو فرزند حافظ کل قرآن کریم ثمره تلاش های این مادر هستند.

این حافظ کل،معلم قرآن نیز هست و در منطقه روستایی بصورت مجازی و حضوری قرآن را آموزش می دهد.

میزبانان برنامه هر کدام آیه ای از قرآن کریم را به این مادر و فرزند هدیه کردند.

در پایان نیز از طرف برنامه محفل یک موتور به ابراهیم جهانگیری هدیه داده شد.

فیلم اجرا

تصاویر اجرا

1 در مورد “ابراهیم جهانگیری”

  1. سلام ممنون از برنامه خوبتون مجری توانا داوران درجه یک و همه عوامل زحمتکش برنامه خوب محفل ..
    بنظرم کم لطفی بود که برای عزیزدلمون آقای جهانگیری حافظ کل که اینطور با زحمت و پشتکار و اینک برای خدمت به قرآن مسافت ۱۰۰ کیلومتر را طی میکنند و به جوانان و نوجوانان قرآن آموزش میدهند بنظرم باید از طرف برنامه و هم مشارکت داوران و حتی مردم برای ایشان یک اتومبیل در نظر گرفته میشد نه موتور ..لیاقت ایشان بسیار بیشتر از این چیزهاست ..البته آقای ابوالقاسمی داشتند هدیه ماشین را برای ایشان تمام میکردند که یکباره آقای بوذری با اظهارنظری قضیه را به موتور ختم کردند ..بهرحال لطفاً هدیه ماشین را برای ایشان ردیف کنید ماهم در خدمتیم ..زنده باشید خداخیرتان بدهد موفق باشید ..رضائی از شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا