برنامه تلویزیونی محفل

حامد ولی زاده قاری قرآن 25 ساله از شهر ارومیه است.
او تکنسین اورژانس است و امشب با لباس ویژه اورژانس در محفل حاضر شد و با تلاوت آیاتی از سوره مائده آغاز کرد.
حامد شاکر نژاد نیز، منافسه ای کوتاه با او کرد.
حامد ولی زاده از کودکی به تلاوت قرآن مشغول بوده و زمانی که در اورژانس کار می کرده در مسابقات بین اللملی قرآن شرکت و رتبه اول را کسب نموده است.
رضوان درویش با حضور بر روی صحنه از او خواست که قلب او را معاینه کند و سپس همراه با او انشاد بسیار زیبایی در وصف پنج تن آل عبا خواند.
حامد ولی زاده به خواست حسنین از خاطراتی خود در اورژانس و ماجرای یک مادر و فرزند در شب سرد زمستانی و از مظلومیت های کودکان بی پناه غزه گفت و قلب های همه منقلب کرد.
در پایان، سید حسنین الحلو خادم عتبه عباسیه نشان خادم افتخاری حرم حضرت عباس(ع) را به این مرد فداکار اهدا کرد.

یک کودک 5 ساله ایست قلبی-تنفسی کرده بود و آقای ولی­زاده و همکارش به محل اعزام شدند. وقتی به آنجا رسیدند، مادر آن کودک، فرزندش را در دست گرفته بود و آن کودک گریه می­کرد. آن بچه مشکل خاصی نداشت و فقط روی دستش چند خراش کوچک بود. از مادر درباره اتفاق پرسید و مادر گفته بود که دست بچه­اش به کاکتوس گرفته و از شدت گریه نزدیک بود که نفسش بند بیاید. همین موضوع، یادآور اتفاقات ماه­های اخیر در غزه است. بچه­هایی که جلوی چشمان مادرشانشان پرپر می­شوند. این اتفاقات تلخ سالهاست گریبان تاریخ را گرفته و بغض­ها را در گلو نگه داشته است. حسنین به روی صحنه رفت و نشان افتخاری خدام عتبه عباسیه را به حامد ولی­زاده هدیه داد. دعای همه آزاده­های جهان، آزادی فلسطین است!

فیلم اجرا

تصاویر اجرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا