برنامه تلویزیونی محفل

حبیب صداقت قاری ۳۶ ساله و متولد تهران است.

حبیب صداقت در برنامه محفل حضور پیدا کرد و به تلاوت آیاتی از سوره فاطر پرداخت و با میزبانان منافسه زیبایی انجام داد.

صدای آقای صداقت، مورد توجه استاد ابوالقاسمی قرار گرفت و از او خواسته شد که خبر آزادی بیت المقدس به دست سپاه اسلام را بخواند، حسنین الحلو نیز این خبر را به زیبایی به زبان عربی خواند و همه را سر شوق آورد.

رسالت بوذری از حس و حال لحظه تشرف حامد شاکر نژاد به داخل کعبه پرسید و او با بیان اینکه بهترین لحظه عمرش بوده است،گفت:آرزوی تمام قاریان است که روزی در مسجد الاقصی قرآن بخوانند و او نیز آرزو دارد که مثل مصطفی اسماعیل در داخل بیت المقدس تلاوت کند.

در ادامه نیز به دعوت رسالت بوذری بر روی صحنه حاضر شد و آیاتی از سوره قصص را تلاوت کرد و شوخی های او با حسنین خنده را بر لب حاضران جاری ساخت.

احمد ابوالقاسمی هم به روی صحنه رفت و شوخی­ شیرینی با حامد و حسنین کرد،سپس آیه 105 سوره انبیاء را تلاوت کرد.

در پایان نیز حسنین هم به روی صحنه رفت و پس از رقم زدن لحظاتی شاد آیاتی از سوره انبیاء را تلاوت کرد.

فیلم اجرا

تصاویر اجرا

5 در مورد “حبیب صداقت”

  1. سیروس ایرانپرست

    امشب در شروع مناظره ریاست جمهوری حبیب صداقت داشت قرآن می‌خواند ، یک لحظه فکر کردم علی خامنه ای و یا یکی از سران رژیم اسلامی مرده که این بابا داشت قرآن می‌خواند ! بعد از چند دقیقه متوجه شدم کسی نمرده ، مردم از خود میپرسند که چرا اینهمه تظاهر به اسلام ناب محمدی من درآوردی ؟ من مطمعنم که خود خدا هم در حیرت و عصبانی از این قاری که مناظره سیاسی چه ربطی و نیازی به خواند قرآن دارد؟ از همه گذشته اینکه این حبیب صداقت قاری دل درد داشته و یبوست که با زوزه قرآن می‌خواند

  2. چند روزه منتظرم فیلم این بخش رو بذارید، واقعا” خوشم اومد از این بخش، شاید دلیلی داره که نمیذارید، بهر حال اگه صلاح دونستین بذارین چون واقعا” روحمون رو جلا داد اینقدر که خندیدیم.

  3. من واقعا از تهیه کننده برنامه به خاطر انتخاب این میزبان ها خیلی ممنونم..الخصوص به خاطر اقای شاکرنژاد که ترکیبشون با اقای حسنین دیگه نور علی نوره..شوخی هایی که با هم میکنند واقعا شیرینیه برنامس.. ازتون خواهش میکنم که هرگز در فصول بعدی میزبان ها رو عوض نکنید..

  4. سلام و خداقوت به داوران مخصوصا آقایان حسنین الحلو و احمد ابوالقاسمی و مجری برنامه محفل.آقای حسنین الحلو واقعا انسانی شریف با قلبی بزرگ و یک مسلمان واقعی است از تمام رفتارشان ادب نزاکت مهربانی و خوش قلبی و گذشت و رقت قلب هویدا است حتی به شوخی هم حاضر به تلافی حرفهای آقای شاکرنژاد نشدند با اینکه می توانستند اما گذشت کردند و این یعنی مسلمان راستین در عمل.اذانشان و تلاوت قرآن ایشان هم بسیار ستودنی است.آقای احمد ابوالقاسمی هم بسیار ممتاز هستند که برای احقاق حق خودشان همواره سکوت و گذشت کردند ولی برای احقاق حق دیگران پیش قدم هستند

    1. در اینکه آقای حسنین آدم شریفی هستند و قلب بزرگی دارند شکی نیست اما شاکرنژاد هم شوخی میکردند چرا همه چیز رو جدی میگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا