برنامه تلویزیونی محفل

ملیحه نبی افجدی، 36 ساله، از اهالی فلاورجان اصفهان و فعال قرآنی است.
خانم نبی افجدی امشب به همراه خانواده بر صحنه محفل حضور پیدا کرد و داستان تلخ و شیرن زندگی خود را تعریف کرد.
در ابتدا خانم ملیحه نبی افجدی درباره فعالیت قرآنی خود صحبت کرد، او تحصیلات حوزوی دارد، و در حال حاضر قصه گو قرآنی برای کودکان و نوجوانان است.
پدر خانواده نبی افجدی، حافظ قرآن است.

خانم نبی افجدی داستان زندگی خود را اینگونه بیان کرد: که پدر ایشان در پی اتفاقی تمام مال و اموال خود را از دست داده و برای جبران ضرر مالی به فروش مواد مخدر مشغول می شود و سختی های زیادی را به خانواده متحمل می کند، پس از مدتی پدر او را به همراه مقدار زیادی مواد مخدر دستگیر و حکم اعدام برای او صادر می شود.
خانم نبی افجدی با بغض ادامه داستان زندگی خود و حافظ قرآن شدن پدر و تغییر حکم احدام به 15 سال حبس را بیان کرد و میزبانان آیاتی از قرآن کریم را تلاوت کردند.
به دعوت رسالت بوذری خواهر و پدر ملیحه نبی افجدی نیز بر روی صحنه حاضر شدند و از شرایط سخت و دشوار زندگی در آن روزها گفتند.
امشب محفل میزبان خانواده ای بود که به واسطه قرآن نجات پیدا کرد و پدر را از مسیر اشتباه به سمت خادمی مسجد و حفظ قرآن برد.
با حضور مادر این خانواده بر روی صحنه و حلالیت گرفتن همسرش از او قاب ماندگار دیگری، در محفل ثبت شد.
در پایان نیز، حسینین الحلو این خانواده صبور، قرآنی را به سفر کربلا دعوت کرد.

فیلم اجرا

تصاویر اجرا

6 در مورد “خانواده نبی افجد”

 1. سید مصطفی آل طه

  امیر جان سکوت عزیز جونم
  توصیه میکنم داستان حر رو بخون اگه بدت نمیاد

 2. من متاسفم که در این برنامه به بی قانونی دامن میزنند و اون رو رواج میدند مملکت که فاسد خونست ولی در ماه ی که خدا به تدبر امر کرده سر سوزنی فکر نمیکنید مگه میشه کسی که این همه خانواده رو بدبخت کرده دختر و پسر رو به فحشا کشیده با فروش مواد مخدر با حفظ چنتا ایه ازادش کرد این چه مملکتیه از فردا همه قاچاقچیان حافظ قران میشند مثل خوارج مثل معاویه یا مثل یزید شاعر و برای اهل بیت شعر میخونند .اگر دختر یا پسر تمام شما عوامل و اون تهیه کنند نادونتون رو این اقا معتاد کرده بود و زندگیتون سالها سیاه کرده بود بازم کیف میکردید که بیارید اون رو و الله کبر از تعجب یه کاریه قاضی احمق فاسد بگید با این تصمیمش
  این چه مزیتی برای شما داشت که این رو تو برنامه اوردید ،سوژه کم اوردید یا چون دختراش چادریند اوردینش.
  متاسفم برای صدا و سیمایی میلی

  1. به نظر من حقیر بعضی از مردم اگر زمان امام حسین علیه السلام بودند می گفتند چرا امام، حر را بخشید؟! مگر کار حر باعث نشد امام معصوم شهید شود فرزندان امام به مظلومانه ترین شیوه شهید شوند. پس چرا حر بخشیده شد؟! مگر حر قوی ترین نیروی سپاه دشمن نبود پس امام نباید توبه او را می پذیرفت

  2. محمد طرفی

   قاضی پرونده تشخیص میدهد که بعد از توبه شخص را اعدام کند یا شامل تخفیف مجازات کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا